МИ ПРАЦЮЄМО!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

Вхідні двері Новий мир

Двері Новий світ Київ – чудовий вибір захисту від шуму столиці

Двері Новий Світ Київ – це бронедвері, які здатні забезпечити надійну охорону не лише від злочинних проникнень, а й від шуму столичних вулиць, звуків офісних коридорів та гучних сусідів по під'їзду.

Щоб купити двері Новий Світ слід відразу враховувати де вони будуть встановлені, адже на двері для квартири шумоізоляція буде вищою, а на вуличні вхідні двері виробником посилені показники теплоізоляції та стійкості дверей до впливу світла, вологи,   холоду, стрибків температур.

Двері Новий Світ робить як вхідні зовнішні (встановлюються з вулиці), так і вхідні внутрішні (для квартири, кабінету). Крім цього, ТМ «Новий Світ» випускає та міжкімнатні двері

Загальна умова якості вхідних дверей – металеві двері повинні оберігати від вторгнень непроханих гостей, вони повинні бути виготовлені так, щоб їх не могли зняти з петель, вибити, зламати вручну або якимось інструментом.

Двері Новий Світ ціна безпеки та тепла в будинку

Купити двері Новий Світ можна вибравши у широкому наборі дверних моделей для дому та офісу, ресторану, квартири або навіть для складських приміщень. Якісні металеві двері забезпечують не тільки безпеку та убережуть від втрат майна, а й економлять гроші, адже за хорошої теплоізоляції вбережуть від витоку тепла. Виготовлені ці бронедвері, у досить привабливому дизайні та доступні у широкому асортименті кольорового оформлення. Ну і ще одна перевага – на Двері Новий Світ ціна цілком прийнятна для будь-якого споживача.    

Двері – це візитна картка власників будинку чи офісу. Двері від ТПК можуть мати недороге, але різне за кольором та фактурою захисне покриття, накладки з ламінованих ДСП-плит або з дорожчих МДФ-плити.

ТПК «Новий Світ» - фабрика дверей серійної стабільної якості

У наш час, споживачі знайомляться з товарами не тільки за інформацією від продавця, але й не в останню чергу – щодо відгуків на ці товари в Інтернеті. На двері Новий Світ відгуки дуже різноманітні і Ви знайдете безліч позитивних, негативних, з описом конкретних переваг або проблем, що виникли при використанні бронедверей.   Але при цьому вражає те, що двері Новий Світ відгуки набирають стабільно численні вже багато років! Що це означає? А те, що ці вхідні двері купували та продовжують купувати! Торгова виробнича компанія Двері «Новий Світ» - це фабрика дверей з багаторічним досвідом роботи, яка забезпечує виробництво дверей серійної стабільної якості.

Купити двері Новий Світ варто, якщо вони відповідають Вашим естетичним запитам щодо дизайну та оформлення, адже показники надійності бронедвері від злому, шуму та холоду – – для всіх моделей одного класу – стандартні.

Каталог маркету АртДвері представляє, безумовно, не всі, але тільки найбільш затребувані двері Новий Світ відгуки про які підтверджують, що це товари з хорошими технічними характеристиками та прийнятним рівнем цін.

Бронедвері Новий Світ – секрети популярності

Вхідні двері Новий Світ випускаються вже 30 років (фабрика заснована в 1988 році) і сам той факт, що підприємство функціонує ще з застійних радянських часів і не загинуло, як багато інших промислових підприємств у сумбурні 90-ті, вже про що каже.

Тридцятирічний досвід виробництва, постійна модернізація обладнання, удосконалення конструкції та покращення технічних характеристик бронедверей – основний аргумент на користь того, щоб купити броньовані двері Новий Світ. Крім цього, за всі ці роки дизайнери фабрики постійно розробляють нові варіанти зовнішнього оформлення, щоби продукція відповідала сучасним модним тенденціям.

Ця продукція має стабільний попит не лише в Україні. Велику роль популярності продукції цих металодверей грає і те що, що це моделі доступні у різних варіантах зовнішньої облицювання, широкому асортименті кольорового і фактурного оформлення. Важливо, що всі металодвері оснащуються протизнімними петлями, надійними. протизламними замками, та функціональною довговічною фурнітурою.  ТПК «Новий Світ», крім дверей, виготовить ще такий вид продукції, як збройові сейфи, а тому можна бути впевненими, що на фабриці вміють працювати з металом і замками так, щоб виробляти надійні, непорушні товари.

Купити бронедвері Новий Світ – заміри, доставка та монтаж дверей

Будь-яка бронедвері вимагає, в обов'язковому порядку, правильної їх установки та кваліфікованого точного монтажу. Це одна з умов того, що вона прослужить довго і буде надійною. Перекоси дверей, великі зазори між стіною та коробкою, нещільне прилягання лиштви, порога та ряд інших недоліків при монтажі дверей. причина того, що дві

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору