МИ ПРАЦЮЄМО!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

Двері Страж Стандарт для квартир

Двері СТРАЖ Стандарт – стандартна якість

Двері СТРАЖ Стандарт – це спеціальна серія, яка включає в себе двері для квартири. Вибираючи надійні металеві двері для квартири, обов'язково варто розглянути варіант купити двері СТРАЖ стандарт.

ТМ «Страж» - стабільне підприємство, що випускає бронедвері будь-якого цільового призначення та чітко дотримуються стандартів якості для металодвірів вуличної та внутрішньої установки. Броньовані двері для квартири СТРАЖ Стандарт – це надійні дверні конструкції, які поєднують у собі оригінальне дизайнерське оформлення, високоякісні комплектуючі та матеріали, точність технологій виробництва. Купити двері СТРАЖ стандарт – це убезпечити себе від небажаних гостей та водночас – стильно завершити загальну картину інтер'єру квартири.

Двері СТРАЖ Стандарт ціна комфорту

Незважаючи на те, що фабрика «Страж» займає провідні позиції, вартість продукції досить демократична. Ця компанія, за майже два десятки років безперебійного виробництва та завдяки стабільному попиту на вироблені товари, успішно утримує доступну цінову планку на всі типи дверей без шкоди для якості матеріалів та комплектуючих.

Вхідні двері СТРАЖ Стандарт відгуки мають позитивні, а головне – численні, що свідчить про довіру споживачів. На сайті АртДвері Ви можете переглянути найкращі з моделей. Безумовно, фабрика випускає більше продукції цього класу, але ми пропонуємо тільки найперевіреніші моделі, саме ті двері СТРАЖ Стандарт відгуки на які ми отримуємо від своїх покупців.

На вхідні двері СТРАЖ Стандарт ціна включає вартість всіх комплектуючих: коробка, полотно, лиштва, верхній та нижній запори, дверна ручка, броненакладка і навіть вічко.

Двері СТРАЖ Стандарт Київ – бронедвері столичної якості

Крім показників надійності, для вхідних дверей її важливий зовнішній вигляд. Металеві двері Страж Стандарт Київ популярна серія бронедверей саме за рахунок того, що виробник прожумав різні варіанти зовнішнього оформлення цієї продукції від класичного дизайну до хай-тек оформлення. Варіативність кольорового та текстурного оформлення цих металодверей забезпечується тим, що декоративне оздоблення виконане плитами МДФ (HLS) та захисним, з різними видами текстури та відтінку покриттям ПВХ.

Міцність металодверей гарантує металоконструкція зі спеціального профілю холоднокатаної сталі (1, 8 мм). Фарбуються сталеві конструкції порошковою стійкою фарбою при надвисокому температурному режимі 230 С.

Виготовлення металевих дверей у стандартній заводській комплектації має певні переваги, адже всі деталі, фурнітура, замки ідеально підігнані. До речі, замки за всі двері СТРАЖУ Стандарт встановлюються ізраїльського виробництва. Крім цього, бронедвері оснащені протизнімними ригелями, броненакладками, циліндричним механізмом. Хороші показники утеплення, і що важливо для квартирних дверей – шумоізоляції, доповнюють перелік переваг броньованих дверей від ТМ «Страж».

Замовити двері СТРАЖ Стандарт у Маркеті комфорту Арт Двері

Замовити двері СТРАЖ Стандарт можна в трьох розмірах:

 • 850х2040 мм;
 • 880х2040 мм,
 • 950х2040 мм.

Як правило, один із цих розмірів обов'язково підійде під дверний отвір у Вашій квартирі. Якщо є сумніви – зателефонуйте і ми забезпечимо виконання точних попередніх вимірів, а потім, і точний, без зазорів та перекосів монтаж нових дверей у квартиру. Правильне та якісне встановлення бронедверей значно продовжить термін їх експлуатації.

Розглядаючи різні варіанти дверей для квартири, не забувайте, що на дверях СТРАЖ Стандарт у Вас є можливість

 • вибрати стильове оформлення дверей,
 • вибрати відтінок та текстуру дверного полотна,
 • вибрати малюнок полотна дверей усередині та зовні.

А маркет комфорту АртДвері забезпечить доставку куплених вхідних дверей у зручний Вам час.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Страж Lumina, Стандарт
  Новинка
  {PARTS}
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору