МИ ПРАЦЮЄМО!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

Вхідні двері ELPORTA

Вхідні двері Еlporta – якість за доступною ціною

Вхідні двері Еlporta (Ельпорта) – продукція фабрики дверей, яка впевнено завойовує своє місце на українському ринку. На вхідні двері Еlporta ціна, якість і зовнішній дизайн дозволяють вибрати якісні металодвері для будь-якого покупця і для будь-яких приміщень – офісів, торгових точок і для індивідуального житлового інтер'єру. Виходячи зі смаків та потреб клієнтів, фабрика дверей Elporta випускає надійні і стильні вхідні двері Ельпорта відгуки на які підтверджують, що ця продукція цілком виправдовує очікування покупців. Вибрати вхідні двері Ельпорта тепер можна і в нашому інтернет-магазині дверей АртДвері. Двері Еlporta Київ і Київська область можуть замовити з доставкою і установкою, а в інші регіони всі покупки відправляються через транспортні компанії служб доставки.

Вхідні двері Еlporta – загальні характеристики

Вся продукція Еlporta пройшла сертифікацію відповідно до норм ГОСТ31173-2016, вона має високий клас міцності і відрізняється хорошими експлуатаційними і функціональними характеристиками. Для всіх моделей сталевий дверний блок виготовляється на автоматизованому високоточному зарубіжному обладнанні. Показники міцності забезпечують цельнозігнута сталева конструкція дверного полотна та суцільнокатаний профіль дверної коробки. Легкість відривання/закривання та безперебійна робота замків досягаються правильним налаштуванням вбудованих ексцентриків, якими укомплектовані всі моделі металодверей для запобігання зміщенню або перекосу дверного полотна. Для виготовлення металодверей Ельпорта використовується якісна вуглецева конструкційна сталь (08пс), фарбування зовнішньої сторони виконується порошковими атмосферостійкими поліефірними фарбами. Для забезпечення показників тепло-і звукоізоляції використовуються трьохконтурні ущільнювачі EPDM (виробництво Швеція) і теплоізоляційна панель SIP, що встановлюється всередині дверного полотна. Міцність та жорсткість конструкції гарантують ребра жорсткості (омега-профілі), подвійна сталь в місцях установки замків і петель, а стійкість до зламу – якісні замки та штирі проти зняття дверного полотна з петель.

 

Вхідні двері Еlporta – ціна та асортимент

Металеві вхідні двері Еlporta купити можна для квартири, будинку, офісних приміщень. Фабрика Ельпорта випускає чотири серії вхідних металевих дверей, які відрізняються за ціною, дизайном і товщиною сталевої начинки: Вхідні двері Porta R-2. У цій серії представлені вхідні броньовані двері з суцільним дверним полотном: із зовнішнього боку дверне полотно рівне або з мінімальними рельєфними смугами, зовнішній колір полотна, коробки, лиштви - однаковий в асортименті сталевих, бронзових відтінків (антик мідь, антик срібло), а всередині – полотно облицьоване панелями під колір і текстуру дерева, має або виразний контур по периметру або геометричний класичний рельєфний малюнок (квадрати, прямокутники). Така внутрішня обробка дверей дозволяє надати їм домашній, затишний зовнішній вигляд.

 • Серія Porta R-2 – вхідні двері, ціна на які найдоступніша серед асортименту товарів даного виробника. Двері Porta R-2 мають хороші властивості звуко-та теплоізоляції за рахунок герметичності конструкції, якісних ущільнювачів та внутрішньої теплоізоляційної панелі. Товщина полотна 70 / 80мм, товщина металу коробки і полотна 0,8 мм. З усіх моделей, бронедвері цієї серії найлегші – вага 50-60 кг. Модель розрахована для встановлення в тамбурі, під'їзді чи як вуличні двері, але під навісом.
 • Вхідні двері Porta S-2. Ця колекція за зовнішнім оформленням відрізняється від попередньої колекції тільки тим, що внутрішня поверхня дверного полотна може бути виконана не тільки декоративними панелями під колір і текстуру деревини (екошпон 22 мм), а й із дзеркальною поверхнею. На вхідні двері Ельпорта відгуки відзначають особливу привабливість саме моделей з внутрішнім дзеркальним дверним полотном, так як наявність дзеркала в повний зріст завжди дуже доречна у холі. Для цієї серії бронедверей використовується метал полотна/коробки 1,2 мм і вага виробів становить 75-83 кг.
 • Серія Porta S-3. Суцільне зовнішнє дверне полотно з різноманітними варіантами геометричних рельєфних малюнків (смуги, квадрати, прямокутники тощо), порошкове фарбування або декоративна панель. Внутрішнє оформлення – панель з екошпону або дзеркальна поверхня «Reflex». Товщина - 90/90 мм, сталеві листи 1,2 мм, загальна маса близько сотні кілограмів.
 • Двері серії Porta M-3 – найдорожчі і найважчі бронедвері Ельпорта. Зовнішня обробка на вибір – фарбування або декоративна панель з можливістю заміни. Внутрішній дизайн – декоративні панелі різних кольорів і текстур або дзеркальні панелі. Товщина полотна дверей і коробки – 98 мм, вага дверей – 110-115 кг.

   

  Вибрати вхідні двері Ельпорта (Еlporta) – магазин дверей АртДвері

  Якісні вхідні двері Еlporta купити може кожен охочий, наші фахівці нададуть Вам повну інформацію щодо комплектації, технічних характеристик, цін і варіантів зовнішнього оформлення моделей всіх чотирьох колекцій з асортименту продукції цього виробника. Серед асортименту Ельпорта, можливо вибрати недорогі якісні двері, а також є можливість замовити моделі преміум класу з колекції важких металодверей.

  Двері Еlporta Київ вибрати може на нашому сайті і замовити з доставкою та установкою нашими фахівцями. АртДвері – це великий магазин дверей, тому у нас можливо купити вхідні двері як у роздріб, так і гуртовими партіями. З приводу консультацій при виборі бронедверей, актуальної інформації про знижки, із замовленнями на проведення попередніх замірів, з питань узгодження зручного часу доставки і установки куплених дверей, Ви завжди можете звернутися до менеджерів нашого магазину.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору