МИ ПРАЦЮЄМО!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

Вхідні двері АрмА

Двері "ArmА" – двері мрії

Маркет комфорту «Арт Двері», представляє двері «АрмА» у Києві. Вхідні двері компанії «ArmА» – це оптимальне співвідношення між ціною та якістю.

АрмА – це постійна робота над удосконаленням технологій та виробництва дверей, відстеження нових модних тенденцій, доповнення різновидів оздоблення дверей, а також варіації комплектацій замків та ручок. Двері АрмА – це відгуки виробника на конкретні запити споживачів, які дозволяють випускати товар у ногу з часом та задовольняти побажання найвибагливіших клієнтів.

Компанія «ArmА» існує на українському ринку з 2012 року. Протягом уже трьох років, за рахунок ефективної організації роботи висококваліфікованих кадрів, компанія реалізує можливість розробляти та виготовляти продукцію, що відповідає високим вимогам, які висувають українські споживачі. Чітка, налагоджена робота колективу компанії та наявність власних виробничих потужностей забезпечують безперервний контроль якості на всіх етапах виробничого циклу. Торгова марка «АрмА» підтверджує свої заяви щодо виробництва якісних вхідних дверей використанням виключно сертифікованих матеріалів.

Бронедвері «АрмА» – це надійність!

Броновані вхідні двері – це обов'язкова вимога нашого часу, звичайна безпека, якої не зневажають навіть найпростіші громадяни. Бронедвері «АрмА» виготовлені за всіма правилами техніки безпеки та забезпечать максимальний комфорт та високий рівень безпеки Вам та Вашим близьким.  Різноманітність комплектацій та цінових пропозицій дає можливість замовити та встановити вхідні двері від компанії «АрмА» не лише у себе вдома, у квартирі, офісі, а й на під'їздах багатоквартирних житлових будинків, складських приміщеннях тощо. Надійність, яку гарантують бронедвері «АрмА», забезпечена силовим  каркасом з горизонтальними вертикальними та ребрами жорсткості, сталевим профілем від 1,5 см.  товщиною від  70мм. Підкріплює надійність дверей - наявність двох різнотипних замків, панорамного вічка та антизрізів.

Вхідні двері «АрмА» - це вибір!

Компанія «ArmА»  випускає броньовані двері економ класу, середнього класу та класу еліт. Бронедвері «АрмА» - ціна  на ваш вибір, з дотриманням високих стандартів якості та гарантій захисту для дому та офісу. Виробник надає право вибору з 250 моделей вхідних дверей, оформлених у різноманітних стилях, від класичного до модерну. Доступний широкий вибір палітри кольорів і текстур рельєфу дверного полотна, представлені двері з декоративними вставками  зі склопакетів або елементами кування або різьблення по дереву, багатий вибір дверних ручок, які теж варіюються за стилем, відтінками, текстурою рельєфу та функціональністю. Налагоджений виробничий цикл масового виробництва всіх типів і моделей дверей надає можливість споживачеві завжди розраховувати на наявність саме дверної конструкції, яка привернула його увагу. А послуги компанії «АрмА» з виготовлення бронедверей полуторного та індивідуального розміру, а також індивідуального оформлення, згідно з смаками замовника – забезпечують задоволення переваг кожного нашого клієнта.

Купити бронедвері «АрмА» у Києві

Маркет комфорту «Арт Двері» представляє своїм клієнтам найкращі та перевірені моделі дверей «АрмА», які  призначені для багаторічної  експлуатації, вони виготовлені з урахуванням захищеності від зняття з петель, вибивання та злому. Вхідні броньовані двері «АрмА» не схильні до усадки, перекосів або деформації, тому що виробником відразу враховані всі особливості використання зовнішніх дверей, впливу факторів вологи, спеки, холоду. Всі типи дверей, а виробник виділяє 8 типів дверей за поєднанням технічних характеристик, nbsp; не пропускають зовнішні звуки та забезпечують відмінний рівень звукоізоляції. Термоізоляція забезпечується завдяки якісному внутрішньому наповнювачу, а також двошаровому гумовому ущільнювачу, розміщеному по всьому периметру дверного полотна, а  захист від вологи та пилу  - спеціальною стрічкою, в обробці дверей, яка продовжує термін служби бронедвері.

Фахівці компанії «ArmА» та консультанти маркету комфорту «Арт Двері» допоможуть Вам вибрати та встановити якісні та надійні вхідні двері не порушивши гармонії обраного Вами дизайну та стилю. Наші співробітники здійснять необхідні виміри, організують доставку та встановлення обраних Вами дверей.  За бажанням, ви можете замовити двері «АрмА» у комплектації з іншими, ніж у базовій, верхньому та нижньому замках, підібрати соот вітальні дверні ручки, фарбування кованих елементів або тонованість склопакета.

 • АрмА Двері Арма - 116.
  Новинка
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору