МИ ПРАЦЮЄМО!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

Двері Страж Престиж квартира

Двері СТРАЖ Престиж Київ – престижні бронедвері

Приказку про те, що будинок – моя фортеця, цілком можна доповнити тим, що двері в будинок – це його візитівка. Якщо хочете, щоб Ваше житло виглядало захищеним з першого погляду, слід вдумливо підійти до вибору вхідних дверей.

Зберігати вхід у житло або офіс повинні оберігати міцні сталеві вхідні двері, які своїм зовнішнім виглядом не повинні зіпсувати екстер'єр будівлі та вписатися у внутрішній інтер'єр передпокою. Двері СТРАЖ Престиж відгуки на всі ці побажання споживачів. Серія дверей СТРАЖ Prestige розроблена на основі комплектації Standart, але має більш високі характеристики, в тому числі цей модельний ряд оснащується італійськими запорами Mottura.

Двері СТРАЖ Престиж ціна, комплектація, характеристики

Двері СТРАЖ Престиж відгуки на сучасні тенденції в дизайні вхідних дверей та побажання про зручність та безпеку. Серед сталевих дверей цієї серії можна вибрати собі двері серед широкого асортименту їх зовнішнього оформлення.

На двері СТРАЖ Престиж ціна обумовлена ​​високими показниками міцності дверної коробки, хорошими шумо- та теплоізоляційними показниками (кам'яна мінвата TERMOLIFE для коробки та утеплювач «Ізовер» для полотна дверей). На такі вхідні двері ціна знаходиться в середньому діапазоні, що дає можливість купити двері СТРАЖ Престиж за дуже привабливою вартістю для українського ринку.

Вхідні двері СТРАЖ – переваги

Двері СТРАЖ Престиж Київ оцінив за гармонійне поєднання показників міцності, привабливого дизайну та дуже прийнятної ціни на двері такого класу. Серед переваг на вхідних дверях СТРАЖ можна виділити:

 • конструкція дверей не дозволяє видавити замок або зняти з петель (укомплектовані протизнімними ригелями, броненакладками, запорами італійського виробництва);
 • безшумно зламати ці бронедвері не вийде;
 • коробка 120 мм та полотно 80 мм при використанні сучасних утеплювачів та ущільнювачів створюють відмінну шумо- та теплонепроникність;
 • широкий вибір варіантів оформлення дверей усередині та зовні.

Названі переваги та середня вартість дозволяють купити двері СТРАЖ Престиж будучи впевненим у їхній надійній та довговічній службі. Вхідні двері ціна, в першу чергу, безпеки, а окрім цього і ще візитна картка для господарів квартири, офісу чи будинку, тому придбати варто одразу такі сталеві двері, які відповідатимуть усім названим вимогам. Замовивши сталеві двері від ТМ «СТАЖ» і подбавши про їхню професійну установку, Ви забудете про проникнення холоду в передпокій і неприємний шум ліфта або сусідів.

Замовити вхідні двері із сучасним дизайном – серія дверей СТРАЖ Prestige

Вхідні двері серії Престиж можна вибрати з різноманітними варіантами щодо зовнішнього їх дизайну. Так, при використанні стандартного МДФ-покриття, Ви можете замовити вхідні двері з оздобленням «патина», наличниками Al-алюміній або Spline.

Вибір відтінку або привабливої, на Ваш погляд, текстури дверного полотна на серію дверей Prestige також дуже широкий, тому вибрати бронедвері під будь-який інтер'єр не є проблемою. На сайті Арт Двері представлені найкращі варіанти цього модельного ряду броньовані двері, серед яких, вибрати броньовані двері зможе будь-який покупець.

Замовити вхідні двері з оригінальним зовнішнім дизайном та високими технічними характеристиками міцності та злостійкості Вам допоможу наші консультанти. Ми надаємо можливості вибору кольору коробки та полотна дверей, оформлення металодверей всередині та зовні, оснащення їх відповідною за стилем та кольором фурнітурою, якщо варіант, передбачений виробником, Вам не здається відповідним.

Послуги з доставки та встановлення куплених дверей надають кваліфіковані фахівці Арт Двері. Крім цього, з нами варто порадитись при вимірі дверного отвору або запросити для проведення попередніх вимірів перед покупкою. Майстри Маркета комфорту Арт Двері доставлять Вашу покупку в зручний час і виконають якісний монтаж методвері, який є важливою умовою для подальшої безперебійної експлуатації.

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору