МИ ПРАЦЮЄМО!
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

Двері Термопласт

Купити вхідні двері Термопласт в Києві

Вхідні двері Термопласт в Києві можна купити в нашому онлайн магазині дверей АртДвері. Продукція української компанії «Термопласт Плюс» представлена ​​на нашому сайті в широкому діапазоні найбільш надійних і красивих металодверей від цього виробника.

Компанія «Термопласт Плюс» нарощує свої виробничі потужності і вдосконалює свою продукцію з 2007 року. Сьогодні, це вже відома виробнича марка, яка поставляє свої товари по всій країні. Якість вхідних дверей Термопласт забезпечується тим, що всі технологічні процеси виробництва виконуються сучасним німецьким обладнанням, а варіанти зовнішнього оформлення розробляють професійні дизайнери. Всі товари цієї компанії виготовлені з сертифікованих матеріалів, укомплектовані якісною фурнітурою і мають гарантію від виробника. Перевагою є і те, що на двері Термопласт ціна відповідає можливостям українських споживачів.

Вхідні двері Термопласт - відгуки на запити вимогливих клієнтів

Двері Термопласт відгуки мають надзвичайно різноманітні, тому що в асортименті виробника можна вибрати:

 • двері з МДФ накладками;
 • металеві вхідні двері;
 • моделі з молдингом;
 • металеві з MDF-накладками пофарбовані RAL;
 • вхідні з MDF-накладками покриті ADL-плівкою;
 • красиві з композиту;
 • класичні моделі з фігурним МДФ покриттям.

Особливістю «Термопласт Плюс» є те, що серед продукції цього виробника представлено багато моделей півтора-і двостулкових дверей, які підійдуть для приватних будинків, кафе, ресторанів, готелів.

Металеві вхідні двері - надійний і економічний варіант

Купити вхідні двері Термопласт з металевою начинкою і стійкою порошковим фарбуванням, можливо за дуже прийнятними цінами. Такі двері з зовнішньої сторони виготовляються з металу і фарбуються атмосферостійкою порошковою фарбою, що дозволяє встановлювати ці двері для будь-яких приміщень - як для квартири, для офісних або виробничих, промислових приміщень. Металеві двері Термопласт стійкі до впливу вологи, не вигорають під дією сонця, не дають усадку в спеку, стійкі до механічних пошкоджень, легко очищаються.

Асортимент фарб для металодверей дозволяє надати їм привабливого естетичного вигляду: відтінки чорного з напиленням «бронза», «золото», колір античної міді, бронзи. Внутрішня сторона може облицьовуватися МДФ-плитою, що дозволяє підібрати їх під інтер'єр приміщення. Металеві вхідні двері Термопласт мають хороші показники звуко-і теплоізоляції, якісні замки, сертифіковані ущільнювачі і ізоляційні наповнювачі.

Звичайно, вхідні двері повинні бути не лише міцними і захищеними від небажаних проникнень, а й мати привабливий і затишний зовнішній вигляд, особливо, коли встановлюються в житлових приміщеннях. Саме тому, зараз найбільшою популярністю користуються металодвері покриті МДФ накладками і з зовнішньої, і з внутрішньої сторін. Тому, в асортименті продукції «Термопласт Плюс» ця категорія товарів представлена ​​великою кількістю моделей в найрізноманітніших стилях і варіантах колірного оформлення.

Вхідні двері з молдингом

Молдинг, як метод зовнішнього декоративного оформлення для бронедверей, забезпечує вишуканий і незвичайний вид дверного полотна. Молдинг - лита деталь, тонка алюмінієва накладка, використовується як рамка для дверного полотна і дозволяє створювати геометричний дизайн, розподілити двері на візуальні сегменти, зробити покриття з малюнками і візерунками, фрезеровані поверхні. Молдинг для обробки може бути 1 см, 2,5 см, 6 см.

Металеві двері з MDF-накладками з фарбуванням RAL

RAL фарбування МДФ панелей - це широкий вибір кольорів, які створюють дуже респектабельний вигляд. Система фарб RAL має велику колекцію класичних «дерев'яних» вишуканих квітів і дає можливість виготовити гарні для будь-якого типу приміщень. Серед серії металевих дверей з фарбуванням RAL можна вибрати вхідні двері для квартири, будинку, кафе, офісу. Купити вхідні двері з МДФ-накладками оформлені фарбою цього класу, є вигідним рішенням, адже вони довговічні і мають високі експлуатаційні якості.

Металеві двері з МДФ-накладками під плівкою ADL

Недорогі вхідні двері з МДФ-накладками, які захищені фарбованої плівкою ADL, - практичний і прийнятний за ціною варіант. Перевага цього типу бронедверей в тому, що захисне покриття ADL-print має величезну палітру кольорів і дозволяє створювати на МДФ панелях імітацію текстури натурального дерева благородних порід, комбінувати кілька кольорів для одного виробу. При цьому - такі двері мають тривалий термін експлуатації, стійкі до вигорання, механічних пошкоджень, дуже прості у догляді.

Красиві двері з композиту

У виробництві сучасних металевих дверей все частіше використовуються МДФ-накладки в поєднанні з композитом (поглиблені металеві вертикальні або горизонтальні вставки). Серед цих моделей можна вибратися

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Термопласт Вхідні двері Термопласт 20-54 Prestige
  Атмосферостойкие
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Термопласт Вхідні двері Термопласт 20-10 / 2 Thermo Steel
  Атмосферостойкие
  Двери с терморазрывом
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Термопласт Вхідні двері Термопласт 20-05 Thermo Steel
  Атмосферостойкие
  Двери с терморазрывом
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору